Blog > Komentarze do wpisu
Majorka, z Bendinat do Soller - 4 kwietnia

Opuściliśmy Bendinat przed 11. Pojechalismy górzystą stroną wyspy (mając do wyboru przejazd mniej oszałamiającą autostradą). Po 11 dojechaliśmy do punktu widokowego Ricardo Roca. (Trafił się nam malunek grzybka które setabcn na Majorce rysuje).

Później pojechaliśmy dalej i dojechaliśmy wioseczki Estellenecs.

Do Torre del Verger dojechaliśmy po 12. Jadąc dalej zatrzymaliśmy się we miasteczka Deia. Zjedliśmy tam mały obiadek, sałatki, makaron, rybkę, kurczaka. W okolicach tego miasteczka znajduje się domek pisarza Roberta Gravesa. Nie wsptąpiliśmy jednak do niego. Przejechaliśmy obok. Do Port Soller ,miejsca naszego następnej kwatery, dojechaliśmy po 15:30. Wieczorkiem przeszliśmy się po porcie, zrobiliśmy zakupy w supermercado i tak zakończyliśmy nasz dzień.

czwartek, 11 maja 2017, czokczok

Polecane wpisy

  • Majorka, dzień ósmy - Formentor

    Po 11 pojechaliśmy na zachód, na CapFormentor . Zatrzymaliśmy się przy małym punkcie widokowym. Późniejdojechaliśmy na sam czubek Formentor, aż do latarni. Tłum

  • Majorka, dzień siódmy - z Soller do Alcudia

    Opuściliśmy Soller . Przejechaliśmy tuż kołoopactwa Lluc , ale oparliśmysię jego urokowi; nie przyciągnęły nas ani tłumy sędziwych turystów, ani tłumy cyklisów.

  • Majorka, dzień szósty

    Ruszyliśmy jakto w zwyczaju naszym, przed 11. Dojechaliśmy do Fornalutx . Przeszliśmy się po malowniczych uliczkach, przepełnionychroślinami doniczkowymi, ustaw